| Weight | 1.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 21.5 × 45.5 cm |
Aria Table Light
£128.99 Original price was: £128.99.£119.99Current price is: £119.99.
Our unique, contemporary Aria table light with flowing illuminated curves, the perfect addition to today’s modern interiors. With a sleek chrome-plated finish, white diffuser and integrated LED, this super table light is sure to make a statement.
See also our matching Aria Ceiling Light, Aria Pendant Light and our Aria Floor Lamp here.
Dimensions: W21.5 x D21.5 x H45.5cm.
| Colour | Chrome / White |
| Material | Acrylic, Aluminium alloy, Steel |
| Bulb Included | Yes |
| Bulb Quantity | 1 |
| Bulb Type | 14W LED module (SMD 2835) Warm White |
| Cable Length | 1,500 mm |
| Switch Type | Inline switch |
In stock
You may also like…
SALE 

Aria Ceiling Light
£302.99Original price was: £302.99.£259.99Current price is: £259.99.SALE 

Aria Pendant Light
£358.99Original price was: £358.99.£299.99Current price is: £299.99.SALE 

Aria Floor Light
£302.99Original price was: £302.99.£269.99Current price is: £269.99.
Related products
SOLD OUT 

Rectangular Perugia Vase Medium
£29.99Original price was: £29.99.£26.99Current price is: £26.99.SALE 

Small Hebe Globe Pot
£26.99Original price was: £26.99.£22.99Current price is: £22.99.SALE 

Naxos Large Antique White Vase
£129.99Original price was: £129.99.£109.99Current price is: £109.99.SOLD OUT 

White Orchid in Glass Pot
£109.99Original price was: £109.99.£87.99Current price is: £87.99.


































